Sizin gizliliğinize saygı duyuyoruz ve kendimizi onu korumakla sorumlu kılıyoruz.Bu yüzdendir ki bu gizlilik politikasını kabul ettik. Bu gizlilik politikası sizin kişisel bilgilerinizin nasıl işlendiğini ve kullanıldığını bilmenize imkan verecek. Size sizin kişisel bilgilerinizi yalnızca bu gizlilik politikasına uygun biçimlerde kullanmak için gerekli tedbirleri alacağımıza dair söz veriyoruz.

Hangi bilgileri topluyoruz ve bunları nasıl topluyoruz?

İnternete bağlı olan tüm bilgisayarlara, o bilgisayarın internet protokolü (IP adresi) olarak hizmet veren bir alan adı ve sayılar dizisi verilmiştir.Bir ziyaretçi web sitemiz üzerinden herhangi bir sayfayı istediği zaman, bizim web sunucularımız otomatik olarak o ziyaretçinin alan adını ve IP adresini görürler.Alan adı ve IP adresi , kendisinden bizim web sitemize ulaşmış olduğunuz IP adresi dışında sizin hakkınızda hiçbir kişisel bilgiyi açığa vurmazlar. Biz bu bilgileri toplu trafiğimizi incelemek,web sitesinin kötüye kullanımını araştırmak ve yargı organları istediği zaman vermek için kullanıyoruz.Biz bu bilgileri belirli şahıslar için toplamıyor ve değerlendirmiyoruz.

Forum sayfamıza girerken, adınız veya takma adınız yalnızca sizin hesabınızı forumlar içinde devam ettirmek amacıyla kaydedilir. Bu bilgiler sizin forum içindeki aktivitelerinizi izlemek için ya da web sitemiz dışında teşhir veya teşhis etmek için kullanılmaz.

Topladığımız bilgileri üçüncü kişilere ifşa edecek miyiz?

Biz, kişisel bilgileri ve7veya bir IP adresini, şu haller için ifşa ederiz:

Yasadışı olarak görünen faaliyetlerin soruşturulmasında yargı organları ve emniyet güçleri ile işbirliği ve yargı kararlarına uymak için.

WEB Sitesi’nin veya çalışanlarının, haklarını korumak için.

Web sitesinin kullanıcı sözleşmesini,yasal uyarılarını,üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden veya başka bir biçimde web sitesini kötüye kullanan kişilerin kimliğini saptamak için.

Biz, bize açıklamış olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamak için uygun önlemleri alıyoruz. Fakat biz,sizden kaynaklanan hiçbir güvenlik ihlalinden veya bu bilgileri ele geçiren hiçbir üçüncü kişinin herhangi bir eyleminden sorumlu değiliz.

Web sitemiz üçüncü kişilerin web sitelerine linkler içerir.Biz bu üçüncü kişi web sitelerinin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değiliz. Link verilen üçüncü kişiler ile sizin bize sağladığınız kişisel bilgilerin hiçbirini paylaşmıyoruz. Üçüncü kişilerin web sitelerinin gizlilik politikalarını incelemek ve bunlar hakkında bilgi sahibi olmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Siz bu web sitesini kullanmakla, yukarıda belirtilen şartlarda, bilgilerinizin toplanmasına ve kullanımına izin vermektesiniz. Eğer gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek ,hangi bilgileri topladığımızdan, bunları nasıl kullandığımızdan ve bunları hangi koşullar altında açıkladığımızdan sürekli olarak haberdar olabilmeniz için bu değişiklikleri bu sayfaya yerleştirip gizlilik politikamızı güncelleyeceğiz.

error: Üzgünüz. Bu içerik kopyalanamaz!!